HOTEL HOLZBECHERv České Skalicihodnocení

Restaurace v České Skalici

Restaurace hotelu HOLZBECHER Zlíč, jenž se nachází na okraji České Skalice, tedy v oblasti malebného prostředí Babiččina údolí, kousek od nádrže Rozkoš, se vyznačuje vyhlášenou domácí kuchyní, příjemným prostředím a pestrou nabídkou hotových i minutkových jídel, podávaných po celý den.

Hledáte-li stylovou restauraci v České Skalici, vhodnou pro pořádání společenských akcí, jako jsou abiturientské večírky, rodinné oslavy, nebo dokonce plánujete svatební hostinu v České Skalici, oslovte nás! Společenské akce pro Vás zajistíme přesně podle Vašich požadavků, naše restaurace je se zahrádkou, disponuje dvěma salónky a nabízí jak klasickou domácí kuchyni, tak i speciality.

Neváhejte nás však navštívit ani v případě, že přemýšlíte, kam na obědy, večeře, nebo si vyberte z našeho denního menu. Těšíme se na setkání s Vámi v České Skalici v restauraci hotelu Holzbecher!

 

TÝDENNÍ NABÍDKA MENU

20.-24.5.2024

Parametry restaurace

  • Kapacita restaurace 80 míst.
  • Po celý den podáváme hotová i minutková jídla, klasickou domácí kuchyni, speciality či grilovaná masa, chcete-li, prostudujte Jídelní lístek, popř. Nápojový lístek.
  • Dva salónky restaurace, vhodné pro společenské akce a rodinné oslavy.
  • Zahradní restaurace.

Salónky restaurace

Ve dvou našich salóncích může příjemně strávit společenské akce a rodinné události, jako svatby, křtiny, narozeniny atd. Dále se zde odehrávají abturienské večírky, ale i jazykové kurzy či podniková školení – zajišťujeme zázemí pro firemní akce.

Zahradní restaurace

Od jara do podzimu je otevřena příjemná zahradní restaurace s obsluhou. Kapacita 70 míst.

Ve společenské místnosti mají hosté k dispozici projekci zdarma.

Svatební hostiny, firemní hostiny atd.

V hotelu je možné si zajednat svatební hostinu až pro 60 osob, pronájem restaurace je zdarma.

Po dohodě jsou možné slevy na alkohol i jídlo.

Pro novomanželé máme připravené luxusní apartmá jako svatební dar zcela zdarma.

Hotel HOLZBECHER je také velice vhodným místem pro konání abiturientských srazů, podnikových či firemních akcí, jazykových kurzů a rodinných oslav. Pronájem salonků je zcela zdarma.

Translate »