HOTEL HOLZBECHERv České Skalicihodnocení

Ubytování Česká Skalice – Hotel Holzbecher

Hotel Holzbecher Zlíč nabízí ubytování v příjemném prostředí v atraktivní oblasti východních Čech. Podívejte se na základní představení našeho hotelu v Ratibořicích, kde najdete i informace o základní koncepci našich služeb pro Vás, našeho zákazníka. Mezi tyto služby patří nejen ubytování pro návštěvníky České Skalice, ale i ubytování především pro oblast Ratibořic, Babiččina údolí či vodní nádrže Rozkoš. Samozřejmostí je možnost parkování zdarma.

Pokud sháníte ubytování v Ratibořicích, popřípadě v oblasti nádrže Rozkoš, můžeme Vám nabídnout různé typy ubytovacích zařízení
. Volba je jen na Vás – vyberte si to, které Vám vyhovuje nejlépe!

Ubytování v blízkosti Babiččina údolí, Ratibořic či Zlíče

Ve standardních hotelových pokojích, v apartmánech hotelu či v tzv. suite. Nabízíme dvoulůžkové, trojlůžkové i čtyřlůžkové pokoje.

Z

Vybavení standardního pokoje

Vybavení standardního pokoje zahrnuje TV, internetovou přípojku, lůžkoviny, mýdlo, ručníky, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Z

Vybavení suite

Varianta suite zahrnuje obývací pokoj, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV, internetovou přípojku, lednici, lůžkoviny, mýdlo a ručníky.
Z

Vybavení apartmánu

Ubytování v apartmánu hotelu zahrnuje obývací pokoj, ložnici, koupelny, TV + sat, internetovou přípojku, radiobudík, lůžkoviny, osušky, ručníky, hygienické potřeby, vybavený kuchyňský kout s chladničkou.

Translate »