HOTEL HOLZBECHERv České Skalicihodnocení
 
 
 
 
 
Hotel Zlič - Holzebecher
 
 
 
 
 
 
Mobil: +420 777 225 812, +420 775 794 046
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Česká Skalice - Hotel Holzbecher

 
Hotel Holzbecher Zlíč nabízí ubytování v příjemném prostředí v atraktivní oblasti východních Čech. Podívejte se na základní představení našeho hotelu v Ratibořicích, kde najdete i informace o základní koncepci našich služeb pro Vás, našeho zákazníka. Mezi tyto služby patří nejen ubytování pro návštěvníky České Skalice, ale i ubytování především pro oblast Ratibořic, Babiččina údolí či vodní nádrže Rozkoš. Samozřejmostí je možnost parkování zdarma.

Pokud sháníte ubytování v Ratibořicích, popřípadě v oblasti nádrže Rozkoš, můžeme Vám nabídnout různé typy ubytovacích zařízení
. Volba je jen na Vás – vyberte si to, které Vám vyhovuje nejlépe!
 

Ubytování v blízkosti Babiččina údolí, Ratibořic či Zlíče

 
ve standardních hotelových pokojích, v apartmánech hotelu či v tzv. suite. Nabízíme dvoulůžkové, trojlůžkové i čtyřlůžkové pokoje.
 
 

Vybavení standardního pokoje

 
Vybavení standardního pokoje zahrnuje TV, internetovou přípojku, lůžkoviny, mýdlo, ručníky, koupelnu se sprchovým koutem a WC.
 
 
 

Vybavení suite

 
Varianta suite zahrnuje obývací pokoj, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV, internetovou přípojku, lednici, lůžkoviny, mýdlo a ručníky.
 
 
 

Vybavení apartmánu

 
Ubytování v apartmánu hotelu zahrnuje obývací pokoj, ložnici, koupelny, TV + sat, internetovou přípojku, radiobudík, lůžkoviny, osušky, ručníky, hygienické potřeby, vybavený kuchyňský kout s chladničkou.
 
 
 
 
Všechny pokoje jsou pohodlně a moderně zařízeny – konkrétní zařízení záleží na variantě, kterou vyberete. Kromě ubytování pro Vás máme připraveny tipy na výlety, zdarma zapůjčíme společenské hry a doporučíme sportovní a relaxační zařízení v blízkosti hotelu – krytý bazén, masáže, squash aj. – pro podrobnější informace se podívejte na sport a výlety.